האקדמיה לקייט סרפינג

האקדמיה לקייט סרפינג של Kite X באילת הינה ביה"ס המתקדם בעולם ללימוד הספורט מארגוני גלישה מובילים בכל רחבי העולם. אלפי גולשים מכל רחבי תבל למדו לגלוש ב Kite X באילת בגלל המיקום המושלם, הנסיון הרב והאווירה המדהימה. זהו הביה"ס היחידי שמייצר אלופי גלישה מצד אחד ומצד שני נותן מענה לכל אדם בכל גיל המעוניין לחוות את התחביב המושלם הזה. הביה"ס קולט מדי שבוע קבוצות גולשים מחו"ל שמגיעים במיוחד למועדון כדי ללמוד גלישה.

במהלך הקורס יקבל החניך :
  • ציוד גלישה מלא – טרפז, עפיפון, גלשן, קסדה וחליפה.

  • ליווי ופיקוח של מדריך לאורך כל השיעור.

  • ליווי ופיקוח של סירה לאורך כל השיעור לסיוע ולאיסוף.

  • קסדה בלעדית דו כיוונית. מועדון קייט X אילת גאה להיות המועדון היחידי בארץ שעובד עם קסדה זו בהדרכת קייט סרפינג.

  • הרבה אהבה ותשומת לב מהמדריכים המנוסים בעולם.

קורס קייט סרפינג

מחיר : 1800 ש"ח
משך : שלושה מפגשים בני שעתיים כל אחד

מפגש ראשון (תאוריה) :

אנחנו בקייט איקס מאמינים שכמו כל ספורט אקסטרים הכרוך בסיכונים, יש למזער את הסכנה על ידי הקניית ידע. החניך מתחיל בשיעור תיאוריה, בו נלמדים כל העקרונות ועולם המושגים הקשורים בספורט אקסטרים זה. החניך לומד להרכיב ולפרק את הציוד, כיווני רוח, מערכות בטיחות והחוקים עליהם יש לשים דגש. בחלקו השני של השיעור  תנתן לחניך האפשרות להתנסות בעפיפון תרגול במים.

מפגש שני (השליטה בעפיפון):

לאחר תזכורת קצרה של מספר חוקי אצבע, ניגש מיד להרכבת הציוד החדשני אותו אנו מספקים ויחל החלק המעשי בו ילוו אתכם מדריכנו ביחס אישי לביצוע גרירות במים בליווי צמוד של סירה ותחילת התנסות עם הגלשן . עולם המושגים רוקם עור וגידים כשכל התאוריה מגיעה לידי יישום במים הנעימים במפרץ אילת.

המפגש שלישי (גלישה):

בשיעור זה נלמד לשלב בין השליטה בעפיפון והשליטה בגלשן.

תוכלו להתאמן בייצוב הקייט תוך כדי עמידה על הגלשן ולהתנסות בגלישה קצרה לשני הכיוונים. בשיעור זה כל חניך יקבל קסדה דו כיוונית עם תדר אישי ויקבל הוראות היישר לקסדה.