המועדון

מועדון קייט איקס

מועדון קייט איקס – המועדון המוביל באילת לגלישת קייט סרף. מרבית גולשי הקייט סרפינג בישראל למדו במועדון קייט איקס אילת בו פיתחנו שיטת לימוד בטוחה ומצליחה ללימוד מהיר ואפקטיבי של גלישת קייט סרפינג.

במיקום הכי מעניין והכי אטרקטיבי לגלישת קייט סרפינג בישראל, הקמנו את המועדון שלנו. גולשים מכל העולם נוהרים לחוף שלנו כדי לקבל את חווית הקייטסרפינג האולטימטיבית! כל גולש קייט סרף בארץ חולם על התנאים באילת : הרוח הצפונית המנשבת כמעט בכל ימות השנה ,הים השקט והנוח והטמפרטורות הכיפיות. עם צוות מיומן שהדריך אלפי גולשי קייט סרף מישראל ומהעולם, נלווה גם אותך לתוך עולם הגלישה ולספורט הממכר רווי האדרנלין – הביה"ס שמדריך את אלופי העולם יילמד גם אותך לגלוש קייט סרף. לא תאמינו כמה זה קל.

החניכים מקבלים ציוד חדשני, מתקדם וקל לתפעול.

מועדון קייט איקס עוסק בפעילויות ספורט ימי אחרות, כגון גלישת רוח וסאפ (גלשן עמידה).

מועדון קייט איקס אילת עוסק גם בייבוא מוצריהן של החברות המובילות בענף הגלישה המתמחות גלישת קייט סרפינג (ozone ו Blankforce.)

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת גולשים חמה וגדולה, אשר על גולשיה נמנים הגולשים המקצוענים ביותר בישראל בתחום הקייט סרפינג.

עוד במועדון

סאפ– אצלנו באילת
קורסים וסתם שעות פינוק לך ולכל המשפחה בסאפ. חווה את החוויה עכשיו ותבין כי זו האטרקציה הכי טובה באילת.

השכרת שנורקלים ,משקפות ועוד..
אתה בא לגלוש ,אצלנו בחוף קלאב מד אילת מענה לכל המשפחה והריף הכי יפה בישראל מתחיל 100 מטר דרומה. אנו נתאים ציוד למשפחתך ונספק פעילות לכולם בזמן שתרחף על המים עם ציוד הקייט סרפינג.

הקורסים שלנו:

צרו איתנו קשר